İstanbul kartal spor akademi hazırlık kursu

0
50
views
İstanbul kartal spor akademi hazırlık kursu
İstanbul kartal spor akademi hazırlık kursu

İstanbul kartal spor akademi hazırlık kursu. 2008 yılında İstanbul ve Sakarya olarak 2 şehirde kurularak hizmete başlayan İstanbul Kartal Başarı Spor Akademi kursu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son yıllarda yaptığı atılımlar ve çeşitli faaliyetler ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Başarı spor akademi kursu günümüze kadar binlerce beden eğitimi öğrencisi yetiştirdi.

İstanbul kartal spor akademi hazırlık kursu

İstanbul ve Sakarya bölgelerinde önde gelen Spor Akademi kurslarından biri olmayı başaran İstanbul Kartal Başarı spor akademilerine hazırlık kursu 2017 yılı için yeni öğrencileri ile Türkiye’nin tüm bölgelerindeki Üniversitelere öğrenci hazırlamaya devam ediyor.

8 şube, 10 spor salonu, 11 servis aracı, 1 halı saha, 2 özel koşu parkuru, 150 kişilik konaklama ve kamp merkezi, 2 koordinatör, 2 bayan antrenör, 10 branş hocası, 8 yardımcı eğitmen, 1 sağlık personeli, 1 rehberlik danışmanı ve 2 sınav takip görevlisi ile güçlü ve geniş bir yönetim kadrosuna sahip olan Başarı Spor Akademilerine Hazırlık Kursu, bu alanda Türkiye’nin en büyük çaplı spor akademi hazırlık kursu olmayı amaçlamakta.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarına (Spor Bilimleri Fakültesi) 8 yıllık geçmişi itibari ile toplamda 730 öğrenci kazandıran Kartal Başarı Spor Akademisi, 2017 yılı kayıt sürecini başlatmış bulunmaktadır. Şuan için 2017 kayıtlarının alındığı kursta eğitimler, Mart ayı itibari ile başlamaktadır.

Kartal besyo hazırlık kursu

Dayanıklılık, koordinasyon, kondisyon, çabukluk, kros ve sahil koşuları ile başlayan antrenmanlar, Mayıs sonu itibari öğrencilerin puan durumlarına göre değerlendirilerek sporcu özellikleri ve uygun okulların belirlenmesi çalışmalar tüm hızı ile devam eder ve böylece öğrenciler için en uygun olan Besyo (Öğretmenlik, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği, Rekreasyon) bölümüne göre antrenmanlar şekillenir.

Kartal başarı spor akademisi hazırlık kursu iletişim bilgileri

Adres: Kordonboyu mahallesi, Ankara caddesi, Cevdet Sayın Apartmanı No: 79 Daire: 5 Kartal Odeabank yanı, Kartal/İSTANBUL

Tel: 0 507 748 12 01

E-posta: info@basarisporakademi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here