Kullanıcı Sözleşmesi

 1. Spor Kültürü, web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı sporkulturu.net’in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.
 2. Spor Kültürü, sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece sporkulturu.net dışında üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz.
 3. sporkulturu.net içerisinde barındırılan tüm yorum, değerlendirme ve fikir unsurları 3.şahısların kendi kontrollerindedir. Bu durumdan oluşabilecek problemlerde sporkulturu.net’in sorumluluğu yoktur.
 4. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden sporkulturu.net’in bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, sporkulturu.net’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 5. sporkulturu.net, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Sporkulturu.net, sitesinde kullandığı ve işbirliği içerisinde olduğu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.
 6. sporkulturu.net, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, dakiklik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Kullanıcılar, sporkulturu.net’i ziyaret etmesiyle, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılır.
 7. Spor Kültürü sitesi, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.
 8. sporkulturu.net’e girdiğiniz andan itibaren yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır. Bu anlaşma, sporkulturu.net tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.
 9. Sitemizde yer alan konuların tamamı bilgilendirme amaçlıdır. Yer alan bilgiler ile ilgili olarak oluşabilecek sorunlardan sporkulturu.net sorumlu tutulamaz.
 10. Sağlık konusunda yer alan içeriklerin tamamı, sitemizce farklı sitelerden derlenerek sizlere sunulmaktadır. Bu bakımdan bu bölümde yer alan bilgiler doğrultusunda yapılacak yanlış uygulamalar veya davranışlar sonucu ortaya çıkabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.
 11. Egzersizlerin bir bütün halinde sunulduğu kategorilerde, tüm egzersizler herkes tarafından kabul görmüş ve standardına uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Oluşabilecek yanlışlıklar veya aksamalardan sporkulturu.net sorumlu değildir.
 12. Sitemiz içerisinde yer alan çeşitli görsel, video veya içeriklerin bazıları farklı paylaşım sitelerinden derlenerek sizlere sunulmaktadır. İstenmeyerek oluşabilecek telif hakkı ihlalleri için lütfen iletişime geçerek bilgilendirme yapınız.
 13. Sitemiz içerisinde yer alan yazarların yazmış oldukları yazılar, tamamen yazarların sorumluğunda olup, oluşabilecek sorunlardan yazarlar sorumludur.
 14. Beslenme kategorisinde yer alan bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlı olup, doktor onayı olmadan kullanılması sonucu oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.
 15. sporkulturu.net sitesi içerisinde yer alan eğitim, seminer veya kurslar ile ilgili paylaşımlar, ilgili federasyonlar veya özel kurumlar tarafından düzenlenmekte olup, sitemiz üzerinden derlenerek sizlere sunulmaktadır. Sitemizin herhangi bir federasyon veya özel kurumlar ile ilgili bir bağlantısı yoktur.
 16. Eğitim, seminer veya kurslar ile ilgili olarak yapmış olduğumuz paylaşımlar üzerine kurumların bizimle iletişime geçmeleri sonucu ilgili konu veya linkler kaldırılacaktır.